הטסת בעלי חיים

הסוכנות הישראלית להטסת חיות מחמד ובעלי חיים - Terminal4pets נוסדה כחלק מבית הרופאים הווטרינרי מכבים במטרה להעניק לציבור לקוחותינו שירותים ייחודיים ומתקדמים להטסה חוקית ובטוחה של בעלי חיים וחיות מחמד לחו"ל, לישראל וכן לכל שדה תעופה בעולם.

הטסת בעלי חיים לחול ואו לישראל - Terminal4pets

שירות ניהול הטסת בעלי חיים יחד בני המשפחה ואו ללא בעלים נועד לסייע לבעלי חיות מחמד לטוס ולהטיס בפשטות ובנוחות לישראל, ומישראל לכל יעד אחר בעולם.

שירות ניהול ההטסה המבוצע על ידי מנהלי הטסת חיות מחמד מומחים מנוסים. כל תיק הטסה מטופל ומלווה באופן צמוד ומותאם על ידי מנהל הטיסה שלנו לאורך כל התהליך, מהכנת חיית המחמד לבדיקות וחיסונים ועד הגעת חיית המחמד ובעליה למחוז חפצם בשלום.

הטסת בעלי חיים לחול ואו לישראל - מנהלי הטסת חיות מחמד

שירות ניהול הטסת בעלי חיים שלנו כולל :

תכנון ובניית תכנית טיסה:

בניית תיק הטסה לבני המשפחה ולחיית המחמד בהתאם ליעדים, לוחות זמנים ומסלול טיסה הרצוי ונוח לך. בחירת חברת התעופה המתאימה ביותר ליעדי הטיסה ותנאי הטסה נוחים בכפוך לתקציב המתאים עבורך.

רגולציות ובדיקת מסמכים:

הטסה בינלאומית של חיות מחמד מזמנת לך מפגש עם חוקים ורגולציה של מדינות היעד, כאשר לכל מדינה יש חוקים ספציפיים וייחודיים לה, לייבוא של חיות לתחומה. ברבות שני העשורים שאנו עוסקים במקצוע הרכבנו מאגר מידע מקיף ועדכני הכולל את כל התקנות (חוקים, הרגולציה, והמסמכים הנדרשים) של כל מדינה, שדה תעופה, וחברת תעופה ברחבי העולם ודרישותיהם לגבי בעלי חיים שונים. אנו נספק לך את כל המידע הרלוונטי כולל המצאת המסמכים הנדרשים ונוודא שכל התיק תקין לטיסה בטוחה ונעימה לך ולחיית המחמד שלך.

בחירת כלוב הטסה והכנתו לטיסה:

הצוות המקצועי שלנו, הכולל ווטרינרים מיומנים, יספק לך את המידע הספציפי בנוגע לאיזה כלוב-הטסה עליך לקנות, מה התקנים שעל כלוב זה לענות (לפי מדינת היעד וחברת התעופה), כיצד להכין את הכלוב לשהייה של החיה וכן כיצד להרגיל את החיית מחמד שלך לכלוב על מנת שתוכל לטוס בנוח. כמו כן, נתאים את הכלוב לגודלה וגזעה של החיית מחמד ונתן הנחיות מדויקות בנוגע לאופן הסימון וההובלה של הכלוב אשר תקנה.

תמיכה וטרינרית:

Terminal4Pets הנה חברת בת של בית הרופאים הווטרינרי מכבים וצוות הווטרינרים המוטסים שלנו עובדים לצד מנהלי ההטסה כאשר הם מעורבים בהליך ההטסה כולו (מסמכים, התאמת כלוב וכו'). עיקר המעורבות הווטרינרית באה לידי ביטוי בבדיקת התיק הרפואי של החיה על מנת לאשר את כשירות החיה לעבור את הטיסה בשלום ואופן התאקלמות החיה במדינת היעד (מבחינה בריאותית, ובהתחשב בגילה ובזן שלה).בנוסף, הווטרינרים שלנו כאן כדי לייעץ לך בנושא חיסונים הנדרשים על ידי השלטונות במדינת היעד, טיפולים מונעים, טיפולים להרגעת החיה בעת הטיסה וכיו"ב.

טיסות בעלי חיים אמנם הפכו כל כך שגרתיות בעולם המערבי אולם הטסת חיית מחמד דורשת מומחיות לא שגרתית. טיסה של חיות באופן בטוח וידידותי לחיה עד כמה שניתן דורשת בירורים, תיאומים לוגיסטיים, הכנת תיק מסמכים בו כל מסמך ממולא בדיוק מרבי. טיסות לבעלי חיים הן אופרציה מורכבת הדורשת מקצועיות וכאן אנחנו, ב Terminal4Pets, נכנסים לתמונה.