חיפוש
Filters
סגור

אודות המרפאה

בראש בית הרופאים הווטרינרי מכבים עומד ד"ר איתן קריינר, וטרינר מוטס עם למעלה מ-25 שנות ניסיון ברפואה וטרינרית.


ד"ר קריינר הינו בוגר מצטיין של בית הספר לרפואה וטרינרית באוניברסיטת גלזגו בסקוטלנד. עם סיום הלימודים, עבר ד"ר קריינר לארצות הברית שם הוא התמחה ברפואת חיות בבתי חולים וטרינריים בחוף המזרחי. עם חזרתו ארצה, בסוף שנות ה-80, פתח ד"ר קריינר מרפאה וטרינרית בשאיפה להפוך אותה בבוא היום למרכז וטרינרי מוביל.

ד"ר קריינר הינו כירורג המתמחה בין היתר בכירורגיה אורתופדית, כירורגיית עיניים והשתלות. הוא נחשב לאחד המומחים המובילים את תחום הכירורגיה הווטרינרית במזרח התיכון. ד"ר קריינר משמש מרצה אורח במוסדות אקדמיים בעולם, בכנסים, השתלמויות וסמינרים מקצועיים לקהילה הווטרינרית העולמית.

דר איתן קריינר


ד"ר קריינר היה אחד היזמים והמובילים הראשיים בפרויקט מאגר השבבים העולמי וכן משנת 2004 הוא משמש כמנכ"ל של הסוכנות הישראלית להטסת חיות מחמד.

ד"ר קריינר הינו אוהב חיות מושבע המגדל בביתו 16 חתולים ושני כלבים שננטשו. הוא ובני משפחתו משמשים אומנה ופנסיון שיקומי לחיות פצועות וחולות. בנוסף, ד"ר קריינר מגיע בהתנדבות לבתי ספר ומתנס"ים ברחבי הארץ כדי לדבר עם ילדים ונוער על סובלנות לחיות, אהבת חיות והתנדבות למען חיות.

עם השנים ד"ר קריינר חנך סטודנטים לווטרינריה, מתמחים ברפואה וטרינרית, סייעים וטכנאים וטרינריים וכן נערים לקראת הגיוס הצבאי, שאותם הוא הכין לעתיד של מאלפי כלבים ביחידת עוקץ. ד"ר קריינר עובד עם מיטב הפסיכולוגיים לחיות, המטפלים הוליסטיים, מאלפי חיות ומגדי כלבי נחייה. אחת ההתמחות שלו הינה חיות טיפוליות וחיות ליווי. למידע נוסף ניתן לפנות למוקד המידע בטלפון 1800-20-16-16.