אודות המרפאה

בית הרופאים הווטרינרי מכבים – רעות.

המרפאה שהוקמה לפני כ-30 שנה הייתה המרפאה הווטרינרית הראשונה במודיעין-מכבים-רעות. מאז ועד היום היא מוכרת כאחד מן המוסדות הוותיקים בארץ.

על הנהלת בית הרופאים אמון ד"ר איתן קריינר, בוגר בית הספר הידוע לרפואה ווטרינרית הממוקם בגלזגו שבסקוטלנד ומוכר עד היום כאחד המוסדות הוותיקים והטובים בעולם. עם סיום לימודיו , עבר ד"ר קריינר לארה"ב שם התמחה בכירורגיה אורתופדית וכירורגיית עיניים בבתי חולים ווטרינריים בחוף המזרחי וצבר ניסיון רב בניתוחים אורתופדיים מסובכים וניתוחי עיניים שונים.בעקבות הצלחתו הרבה בפיתוח שיטות ניתוח מתקדמות , מוזמן ד"ר קריינר כמרצה אורח במוסדות אקדמיים שונים בעולם בכנסים, השתלמויות וסמינרים מקצועיים לקהילה הווטרינרית העולמית שם הוא מסביר בין השאר את טכניקות הניתוח המיוחדות שהוא אמון עליהן.

עם חזרתו מארה"ב בסוף שנות השמונים, פתח ד"ר קריינר מרפאה ווטרינרית כשהשאיפה הייתה להפוך אותה עם השנים , למרכז ווטרינרי טיפולי מוביל, כשזיהה את הצורך של לקוחותיו בעזרה בהטסת חבריהם על ארבע לחו"ל ,הפך ל "ווטרינר מוטס " מחלוצי תחום הטסת חיות ברחבי העולם.

המרפאה הוותיקה נותנת שרות לאלפי לקוחות מכל רחבי הארץ , אנו שמחים לגלות בכל פעם מחדש שרובם דואגים לשמור איתנו על קשר רציף לאורך השנים גם במקרים שעברו לאזור מרוחק יותר בארץ , כך שלמרות שאנחנו ממוקמים באזור מודיעין מגיעים אלינו לקוחות גם מהצפון ואפילו מאילת. הצוות מקצועי במרפאה מעניק שירות וטיפול בשמחה וניתן לראות את אהבתם למקצוע בכלל ולבעלי חיים בפרט. כחלק חשוב במתן השרות אנו דואגים לתקינות ואיכות הציוד והמתקנים שברשותנו ודואגים לתחזק אותו ולחדש אחת לכמה שנים ובמידת הצורך.

ד"ר קריינר מאמין במקצועיות, אמינות והענקת טיפול מסור לכל חיית מחמד באשר היא, לכן הוא יחד עם הצוות המסור שלו , פועלים ללא לאות לעזרה במציאת פתרון לבעיות שונות בכל עת. שעות העבודה הגמישות בבית הרופאים, מאפשרות מתן מענה רחב מאוד לצרכים דחופים ובמקרים מסוימים כשנדרש גם ביקורי בית.

דר איתן קריינר

בית הרופאים נמצא בקשר מתמיד עם רופאים ברחבי העולם ד"ר קריינר מקפיד להשתתף ולהתעדכן בכנסים ומעודד שיתופי פעולה מקצועיים בתחומים שונים.

המרפאה בבית הרופאים קשובה גם לצרכים החברתיים המשתנים חדשות לבקרים ושינתה את פניה פעמים רבות בכדי לתת מענה ראוי לצורך זה או אחר שהתגלה כחיוני באותה השעה. כך נולדו גם פרויקטים חברתיים שונים ומגוונים שנולדו מתוך צורך וצמחו אצלנו באהבה גדולה ,אם במסגרת חוגי וטרינר צעיר , הדרכות בבתי ספר לחינוך לאהבת חיות ולסובלנות ואם גם בהמון חמלה במסגרת יוזמת המרפאה לשליחת מזון לבעלי חיים ע"י משלחות הומניטריות מישראל באזורים מוכי אסונות טבע כדי לדאוג גם להולכים על ארבע שאינם יכולים לדאוג לעצמם.

ד"ר קריינר המאמין בעשייה חברתית ,חונך סטודנטים מתמחים ברפואה וטרינרית, סייעים וטכנאים וטרינריים ונערים לקראת הגיוס הצבאי שחלומם הגדול הוא לשרת בצה"ל ביחידת עוקץ כמאלפי כלבים. ד"ר קריינר עובד בשיתוף פעולה עם מיטב הפסיכולוגים , מטפלים הוליסטיים, מאלפי חיות ומגדלי כלבי נחייה. הפרויקט המרכזי שהוא עוסק בו היום הוא הטסה מהארץ והבאתם בבטחה מחו"ל של חיות מחמד. החברה נקראת Terminal4Pets החברה להטסת חיות מחמד ובעלי חיים.